HAKKIMIZDA

Biz, dünya standartlarında sağlıklı ve lezzetli içecekler üretmek için varız!

1997 yılında Giresun’un İnişdibi Beldesi’nde kurulan Çakırmelikoğlu Maden Suyu İşletmeleri, Türkiye’de ilk doğal meyve aromalı soda üretimini gerçekleştiren kuruluşlardandır .
Liderliği hedefleyen gelecek vizyonu, sektörde yeni trendler yaratabilme yeteneği, güçlü markaları ve pazarlama organizasyonu sayesinde Çakırmelikoğlu ve amiral gemisi Freşa kısa sürede sektörünün en önde gelen isimlerinden biri olmuştur.
Giresun ve Bursa’da yüksek teknolojiye sahip iki tesiste toplam 150.000 şişe/saat dolum kapasitesiyle üretim yapmakta olan kuruluş, ürünlerini kaynağında, en hijyenik koşullarda el değmeden şişelenmektedir.
ISO 9001, ISO 22000 ve Helal belgeleri, bu hijyenin, sağlığın ve modernliğin birer kanıtıdır.


Freşa şu anda;
• Fresher Meyveli Vitaminli İçecekleri’ni
• Freşa C Plus Vitaminli Doğal Maden Suyu’nu
• Freşa Extra Multivitaminli Doğal Maden Suları’nı
• Freşa Meyve Aromalı Doğal Maden Suları’nı
• İnişdibi Doğal Maden Suyu’nu üretmektedir.

Firma, ürünlerini Amerika, Avrupa, Asya ülkelerine ihraç ederken, dünyadaki “sağlıklı ürün” eğiliminin gelişimine paralel olarak Türkiye’de “sağlıklı ve lezzetli içecekler” üretme ve yaygınlaştırma misyonunu üstlenmiştir.
louis vuitton outlet kate spade outlet Sport blue 14s michael kors outlet louis vuitton outlet nike kd vii louis vuitton outlet cheap jordan shoes louis vuitton outlet sport blue 14s louis vuitton outlet Michael Kors Outlet cheap jordans sport blue 6s louis vuitton outlet louis vuitton outlet jordan 3 sport blue kate spade diaper bag jordans for women jordan 3 sport blue