Kurumsal Değerler

Vizyonumuz
Türkiye’de sağlıklı ve doğal içecekler pazarında liderlik ve dünyadaki marka bilinirliğimizi yükseltmek.

Misyonumuz
• Müşteri istek ve beklentilerini takip etmek.
• Yeni ürün geliştirme ve ar-ge çalışmalarımızı geliştirmek.
• Ulusal zincirlerde yaygınlaşmak.
• Pazarlama faaliyetleriyle genç kuşaklara ürünlerimizi tanıtmak.
• Uluslararası pazarlardaki satış hacmimizi toplam üretimin içerisinde oranını artırmak.
• 7 kıtaya da ürün satışı gerçekleştirmek.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz
Tüm müşterilerimizin taleplerine yönelik ürünler yapmak ve onların bu ürünlere en uygun şekilde ulaşmasını sağlamak birinci önceliğimizdir. Bu sebeple tüm ürünlerimiz ambalaj ve içerik olarak daima yenilikçi bir anlayışla üretilmekte ve müşterilerimizin mutluluğu hedeflenmektedir.

Kalitemiz
Ürünlerimizi en modern üretim teknikleri ile üretmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, tesislerimize ve ürünlerimize en uygun ve yeni cihazları kullanarak üretimlerimizi yasal mevzuatlara uygun olarak yapmaktayız.

Ekip Arkadaşlarımız
Takım çalışmasına inanırız ve en değerli varlığımız çalışanlarımızdır. Şirketimizin her bölümünün ortak amacı müşterilerimizi anlamak ve onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. Çalışanlarımızın hepsinin ayrı bir değer olduğunu bilerek katılımcı bir yönetim anlayışı ile başarıya odaklı çalışırız.

İş Ahlakımız
İşlerimizde ve ilişkilerimizde adil, iyi niyet ve anlayış esastır. Tüm yasal ve ahlaki kurallara uymak ve yeni nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak adına çevre sorumluluğu bilinci ile hareket etmek ana ilkemizdir.

Türk Sermayesiyiz
Meyveli maden suyunun ilklerinden olan firmamız yıllar boyu yaptığı çalışmalarla bu alanda liderliğini sürdürerek tamamen kendi gücü ile ekonomiye katkı yapmaya devam etmektedir. Devletimiz güçlü olduğu sürece firma olarak da gücünün artacağı bilinci ile kanunlara ve kurallara uygun var gücümüz ile çalışmaktayız.